License to Copy

$4.00
  • Our products are licensed to be used ONLY for the family that purchased them. You may not share the 
  • Our copyright allows for you to use our products in a group setting only if a fee of 4.00 per student is paid first. The fee applies to one product. All subsequent products used with a group will require a copyright fee per student, too. 
  • Enter the number of students you are paying for in the quantity box to the right.
  • You do not have to pay a fee for your own children. 
  • After payment, you will receive a document to print and keep for your records showing that you are in compliance with our copyright. 
  • If you are not printing at home, you will need to show this document at places like Office Depot, Staples, etc. before they will make copies of our copyrighted material.
  • THANKS so much for choosing A Journey Through Learning Lapbooks!

 

You recently viewed

Clear recently viewed